098 487 20 20
Про проект

Хочете купити квартиру в Вишневому? «Орлан Інвест-груп», один із лідерів будівництва нерухомості Київської області, представляє вам житловий комплекс бізнес-класу «Атмосфера». На сьогоднішній день ЖК «Атмосфера» - це ЖК у Вишневому компанії «Орлан Інвест-груп», який реалізований, грунтуючись на колосальному досвіді, що підтверджує звання компанії №1 серед забудовників Ірпінського регіону. Тепер у вас є можливість купити квартиру в новобудові, розташованій в центральній частині міста Вишневе, всього в 4 кілометрах від столиці. Значна частина комплексу відведена під зелені зони та місця відпочинку. Унікальність багатофункціонального наповнення і розвиненої інфраструктури дозволять комфортно проживати не покидаючи це «місто в місті».

Наш ЖК у Вишневому створений для зручності його жителів і продуманий до найменших дрібниць, не властивих для інших новобудов: критий паркінг, дитячий садочок, коворкінг і фітнес центри, аптеки і магазини. Ці та багато інших сервісів будуть вам доступні в повному обсязі. Ми робимо все для того, щоб ви оцінили зручність і якість послуг, що надаються і при цьому мали можливість купити квартиру в Вишневому недорого.

Вдало і раціонально продумані планування втілюють сміливі ідеї найвибагливіших жителів комплексу.

Мрієте про квартиру і думаєте про те, щоб купити квартиру в Вишневому? Мрії повинні збуватися, а в даному випадку - будуватися, не зважаючи ні на що! І якщо ви давно плануєте придбати власне житло, але все відкладаєте це через брак коштів, то варто зателефонувати до нашого відділу продажів, де наші фахівці дадуть вам професійну консультацію як купити квартиру в Вишневому в розстрочку.

ЖК «Атмосфера» - це ваш ідеальний простір, в якому гармонійно поєднуються затишок, надійність і новизна.

Створи свою «АТМОСФЕРУ»