098 487 20 20
Новини

Впіймай свою знижку!

Жовтневий цінопад від «Орлан-Інвест Груп»

Мінус 10 000 грн при оплаті 90%-100% вартості житла

Мінус 7 000 грн при оплаті 70% вартості житла

Мінус 5 000 грн при оплаті 50% вартості житла

Прийміть щирі привітання від компанії «Орлан-Інвест Груп» з 27 річницею Незалежності України.

Прийміть щирі привітання від компанії «Орлан-Інвест Груп» з 27 річницею Незалежності України.

Бажаємо вам незалежності у думках, діях та праві обирати своє майбутнє.

Нехай кожен день наповнюється радістю, а у ваших домівках панує мир, благополуччя та гармонія.

«Орлан-Інвест Груп» дарує м2!

«Орлан-Інвест Груп» дарує м2! Лише з 10.08 по 25.08.2018 року отримайте м2 в подарунок. Акція діє при умові 90-100% оплати в житлових комплексах : «Атмосфера» (м. Вишневе), «New York Towers» І черга (м.Ірпінь), «Чехов Парк Квартал» (м.Ірпінь).
За детальною інформацією звертайтеся до менеджерів відділу продажу:
ЖК «Атмосфера» : м.Вишневе, вул. Європейська (перехрестя пров.Вітянського та вул. Європейської)
+380984872020 ; +380954872020 ; +380734872020
ЖК «New York Towers» та «Чехов Парк Квартал»: м.Ірпінь, вул. Донецька 2а
+380976014777 ; +380506014777 ; +380936014777

«Орлан-Інвест Груп» освіжає ціни з 10.07 по 25.07.2018 р.

«Орлан-Інвест Груп» освіжає ціни! В розпал літньої спеки з 10.07 по 25.07.2018 р. отримай знижку на придбання квартири в ЖК «Атмосфера» (м. Вишневе), ЖК «New York Towers» — (м. Ірпінь) і ЖК «Chehov Парк Квартал» (м. Ірпінь).
Акція діє при оплаті першого внеску 90% від загальної вартості.
Кількість квартир обмежена!

ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП ВІДПРАВЛЯЄ ЦІНИ НА ВІДПОЧИНОК!

З 05.06 по 20.06.2018 р. скористайся нагодою отримати знижку на придбання квартири в ЖК «Атмосфера» (м. Вишневе), ЖК «New York Towers» – 1 черга (м. Ірпінь) та ЖК «Chehov Парк Квартал» (м. Ірпінь).
Акція діє при оплаті першого внеску від 50% від загальної вартості.
Кількість квартир обмежена!

ЛОВІТЬ МОМЕНТ!!! ЗНИЖКА 3% НА КВАРТИРИ ВІД КОМПАНІЇ «ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП»!

Акція діє при 100% оплаті. Пропозиція поширюється на квартири в ЖК «Атмосфера» (м. Вишневе), ЖК «Нью Йорк» та ЖК «Чехов Парк Квартал» (м. Ірпінь).

Все, що потрібно Вам – приїхати до офіційного відділу продажу та обрати квартиру своєї мрії!*

Компанія «Орлан-Інвест груп» вдруге стала переможцем конкурсу «Бренд року»!

За результатами щорічного Всеукраїнського конкурсу компанія «Орлан-Інвест Груп» вже вдруге стала переможцем в категорії «Житлова нерухомість/Регіони» в номінації «Народне визнання».

Перемога в конкурсі – це не лише клопітка праця кожного співробітника компанії, а й велика відповідальність перед кожним інвестором, і це не просто змушує тримати такий високий рівень довіри, а й мотивує піднімати його ще вище.

Компанія «Орлан-Інвест Груп» вітає Вас зі Світлим Воскресінням Христовим! Зичимо здоров`я, любові та душевного тепла. Нехай лунає у Вашій оселі «Христос Воскрес»!

ЖК «Атмосфера» і Будівельна компанія «Орлан-Інвест Груп» вітає усіх  зі Світлим Воскресінням Христовим! У такий святковий день бажаємо добра, здоров’я, миру і процвітання Всім. Щоб кожен день Ваші оселі наповнюються затишком, теплом і щастям! Даруйте один одному увагу і турботу, любов та вірність! Нехай урочисто лунає Великоднє вітання «Христос Воскрес!»

Cмарт Універсал Груп. працюємо та будуємо мрії з орлан- інвест груп

Секрет успішного будівництва «Орлан-Інвест Груп» полягає не тільки в команді професіоналів своєї справи та чіткої стратегії, а й в технічному забезпеченні компанії. Адже, технічна база компанhttp://orlaninvest.com.ua/ua/ії  «Орлан-Інвест Груп»майже повністю своя.

Увага! Стартує АКЦІЯ – Відчуй весну з "Орлан-Інвест Груп" та ЖК "Атмосфера"

Усіх представниць прекрасної половини людства вітаємо з весняним святом, з жіночим днем!

Коворкінг в ЖК «Атмосфера»

Будівельна компанія «Орлан – Інвест Груп»  створюючи свої комплекси продумує все до деталей, піклується не  лише про зовнішній вигляд комплексу, а й про його наповнення та інфраструктуру. Багато з нас взагалі не зіштовхувалися з цим поняттям, хоча в Європі та Америці коворкінг є невід’ємною частиною бізнесу.

«Star kids» - сучасний і комфортний дитячий садок для мешканців ЖК «Атмосфера»

Будівельно – інвестиційна компанія «Орлан – Інвест Груп» будуючи свої комплекси піклується абсолютно про кожного майбутнього мешканця, від наймолодшого до найстаршого. Для самих маленьких жителів створюються усі умови для гармонійного розвитку та максимального комфорту: дитячі майданчики,  центри розвитку та дитячі садки.

АКЦІЯ “VALENTINE’S DAY”

Будівельна компанія «ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП» підготувала для Вас подарунок до Дня Закоханих!

Тільки з 14 по 28 лютого купуй квартиру і отримуй «Валентинку – на 14 000грн.» у подарунок.

Наповнюємо романтикою нові квартири!

Завершено акцію "Вигравай ремонт"!

Офіційно оголошуємо : Акція від будівельно – інвестиційної компанії «ОРЛАН – ІНВЕСТ ГРУП» в житловому комплексі «Атмосфера» - «ВИГРАВАЙ РЕМОНТ», завершена! 30.12.2017 року було розіграно головний приз – 4000 у.о. на ремонт у придбаній квартирі. Переможцем став Борисенко Олександр Андрійович. Додатково було розіграно 2 сертифікати на безкоштовне оформлення права власності. Їх виграли Ткаченко Ольга Олександрівна та Бурлуцький Віталій Іванович. Кожному з учасників акції було вручено заохочувальні подарунки. Вітаємо усіх з наступаючими Новорічними святами та пам’ятайте : з «ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП» МРІЇ БУДУЮТЬСЯ!

Як це було

УВАГА! Акція "Чорна П'ятниця" на квартири від Орлан-Інвест груп

Компанія Орлан-Інвест груп анонсує акцію “ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ – ВІДЧУЙ СИЛУ ЗНИЖОК”, яка пройде в період з 24.11.2017 по 27.11.2017 року включно.