098 487 20 20
«Star kids» - сучасний і комфортний дитячий садок для мешканців ЖК «Атмосфера»

Будівельно – інвестиційна компанія «Орлан – Інвест Груп» будуючи свої комплекси піклується абсолютно про кожного майбутнього мешканця, від наймолодшого до найстаршого. Для самих маленьких жителів створюються усі умови для гармонійного розвитку та максимального комфорту: дитячі майданчики,  центри розвитку та дитячі садки.

У новому житловому комплексі «Атмосфера» , який будується у місті Вишневе, буде  створено сучасний та комфортний дитячий садочок «Star kids», де дитина зможе отримати всебічний розвиток, зміцнити своє здоров’я, розкрити індивідуальність, потенціал і просто бути в колі друзів й професіоналів своєї справи.

Для «Star kids» компанія обрала найкраще: меблі створені з екологічно чистих матеріалів, ліжечка відповідають ортопедичним нормам і дозволяють дитині максимально відпочити й набратися сил під час денного сну. Великий закритий дитячий майданчик на території дитячого садочку дасть можливість дітям щодня проводити час на свіжому повітрі, адже він облаштований сучасними ігровими комплексами, пісочницями, альтанками, а також засаджений гіпоалергенними рослинами.

Дитячий садочок «Star kids»- це саме той ідеальний простір, де ваші діти щодня безпечно та весело проводитимуть час; це атмосфера комфорту, радості та безпеки для вашої малечі.