098 487 20 20
Коворкінг в ЖК «Атмосфера»

Будівельна компанія «Орлан – Інвест Груп»  створюючи свої комплекси продумує все до деталей, піклується не  лише про зовнішній вигляд комплексу, а й про його наповнення та інфраструктуру.  До інфраструктурних елементів відносяться торгові центри, дитячі садки, фітнес-клуби, салони краси, аптеки та медичні центри. Компанія слідкує за тенденцією потреб молоді і намагається створити все необхідне для максимального комфорту. В житловому комплексі «Атмосфера», який будується у місті Вишневе, одним з таких тенденцій стало створення коворкінгу.  Багато з нас взагалі не зіштовхувалися з цим поняттям, хоча в Європі та Америці коворкінг є невід’ємною частиною бізнесу.

Коворкінг – це обладнаний простір для офісної роботи, доступ до якого може отримати кожен бажаючий. У стінах коворкінгу реалізують різні напрямки, заводять знайомства, проводять переговори і майстер-класи. І, звичайно, просто працюють в комфортній обстановці за досить доступною ціною.

В коворкінгу існує можливість орендувати місце на день, місяць, рік (інколи навіть погодинно), що може бути дуже зручно для фрілансерів чи стартаперів.

Є можливість користуватись «мінімальними благами» – комфортним робочим місцем (окремий стіл, доступ до інтернету), чаєм та кавою, міні-кухнею та зоною розваг або місцем для відпочинку зі зручними диванами, книгами і газетами.

Мешканці «Атмосфери»  зможуть користуватися послугами коворкінгу не виходячи з території житлового комплексу, заощаджуючи свій час та гроші.

Створіть свою АТМОСФЕРУ разом з «Орлан – Інвест Груп»!