098 487 20 20
Новини

ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП ВІДПРАВЛЯЄ ЦІНИ НА ВІДПОЧИНОК!

З 05.06 по 20.06.2018 р. скористайся нагодою отримати знижку на придбання квартири в ЖК «Атмосфера» (м. Вишневе), ЖК «New York Towers» – 1 черга (м. Ірпінь) та ЖК «Chehov Парк Квартал» (м. Ірпінь).
Акція діє при оплаті першого внеску від 50% від загальної вартості.
Кількість квартир обмежена!

ЛОВІТЬ МОМЕНТ!!! ЗНИЖКА 3% НА КВАРТИРИ ВІД КОМПАНІЇ «ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП»!

Акція діє при 100% оплаті. Пропозиція поширюється на квартири в ЖК «Атмосфера» (м. Вишневе), ЖК «Нью Йорк» та ЖК «Чехов Парк Квартал» (м. Ірпінь).

Все, що потрібно Вам – приїхати до офіційного відділу продажу та обрати квартиру своєї мрії!*

Компанія «Орлан-Інвест груп» вдруге стала переможцем конкурсу «Бренд року»!

За результатами щорічного Всеукраїнського конкурсу компанія «Орлан-Інвест Груп» вже вдруге стала переможцем в категорії «Житлова нерухомість/Регіони» в номінації «Народне визнання».

Перемога в конкурсі – це не лише клопітка праця кожного співробітника компанії, а й велика відповідальність перед кожним інвестором, і це не просто змушує тримати такий високий рівень довіри, а й мотивує піднімати його ще вище.

Компанія «Орлан-Інвест Груп» вітає Вас зі Світлим Воскресінням Христовим! Зичимо здоров`я, любові та душевного тепла. Нехай лунає у Вашій оселі «Христос Воскрес»!

ЖК «Атмосфера» і Будівельна компанія «Орлан-Інвест Груп» вітає усіх  зі Світлим Воскресінням Христовим! У такий святковий день бажаємо добра, здоров’я, миру і процвітання Всім. Щоб кожен день Ваші оселі наповнюються затишком, теплом і щастям! Даруйте один одному увагу і турботу, любов та вірність! Нехай урочисто лунає Великоднє вітання «Христос Воскрес!»

Cмарт Універсал Груп. працюємо та будуємо мрії з орлан- інвест груп

Секрет успішного будівництва «Орлан-Інвест Груп» полягає не тільки в команді професіоналів своєї справи та чіткої стратегії, а й в технічному забезпеченні компанії. Адже, технічна база компанhttp://orlaninvest.com.ua/ua/ії  «Орлан-Інвест Груп»майже повністю своя.

Увага! Стартує АКЦІЯ – Відчуй весну з "Орлан-Інвест Груп" та ЖК "Атмосфера"

Усіх представниць прекрасної половини людства вітаємо з весняним святом, з жіночим днем!

Коворкінг в ЖК «Атмосфера»

Будівельна компанія «Орлан – Інвест Груп»  створюючи свої комплекси продумує все до деталей, піклується не  лише про зовнішній вигляд комплексу, а й про його наповнення та інфраструктуру. Багато з нас взагалі не зіштовхувалися з цим поняттям, хоча в Європі та Америці коворкінг є невід’ємною частиною бізнесу.

«Star kids» - сучасний і комфортний дитячий садок для мешканців ЖК «Атмосфера»

Будівельно – інвестиційна компанія «Орлан – Інвест Груп» будуючи свої комплекси піклується абсолютно про кожного майбутнього мешканця, від наймолодшого до найстаршого. Для самих маленьких жителів створюються усі умови для гармонійного розвитку та максимального комфорту: дитячі майданчики,  центри розвитку та дитячі садки.

АКЦІЯ “VALENTINE’S DAY”

Будівельна компанія «ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП» підготувала для Вас подарунок до Дня Закоханих!

Тільки з 14 по 28 лютого купуй квартиру і отримуй «Валентинку – на 14 000грн.» у подарунок.

Наповнюємо романтикою нові квартири!

Завершено акцію "Вигравай ремонт"!

Офіційно оголошуємо : Акція від будівельно – інвестиційної компанії «ОРЛАН – ІНВЕСТ ГРУП» в житловому комплексі «Атмосфера» - «ВИГРАВАЙ РЕМОНТ», завершена! 30.12.2017 року було розіграно головний приз – 4000 у.о. на ремонт у придбаній квартирі. Переможцем став Борисенко Олександр Андрійович. Додатково було розіграно 2 сертифікати на безкоштовне оформлення права власності. Їх виграли Ткаченко Ольга Олександрівна та Бурлуцький Віталій Іванович. Кожному з учасників акції було вручено заохочувальні подарунки. Вітаємо усіх з наступаючими Новорічними святами та пам’ятайте : з «ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП» МРІЇ БУДУЮТЬСЯ!

Як це було

УВАГА! Акція "Чорна П'ятниця" на квартири від Орлан-Інвест груп

Компанія Орлан-Інвест груп анонсує акцію “ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ – ВІДЧУЙ СИЛУ ЗНИЖОК”, яка пройде в період з 24.11.2017 по 27.11.2017 року включно.

Акція "Вигравай ремонт"

Друзі!
Житловий комплекс "Атмосфера" розпочинає АКЦІЮ «Вигравай ремонт» з 01 жовтня по 30 грудня 2017 року!
Не втрать свою можливість отримати подарунок від Діда Мороза! 

З Днем міста Вишневого!

Вітаємо з Днем міста Вишневого і від усієї душі бажаємо, щоб тут завжди був мир і свято.

Житловий комплекс бізнес-класу у місті Вишневому

Поспіши отримати переваги акційної пропозиції від житлового комплексу бізнес-класу Атмосфера.