098 487 20 20
Про забудовника

Компанія Орлан Інвест-груп - надійний забудовник і один з лідерів будівництва нерухомості передмістя Києва. За час свого існування компанія побудувала ціле місто, проекти різні, будь-якого цінового діапазону, різних рівнів складності, масштабів, індивідуальних переваг і смаків.

Якщо думаєте купити квартиру в передмісті столиці, то на даний момент компанія одночасно розвиває більше 5 проектів і може запропонувати квартири на різних стадіях реалізації, серед них новобудови в Вишневому та Ірпені. Найбільш амбітними проектами, крім ЖК «Атмосфера» в Вишневому, є і ЖК «New York Towers» в Ірпені, які за своїми масштабами і розмахом є не чим іншим, як «містом в місті»; не варто забувати і про ЖК «Chehov Парк Квартал» і ЖК «Фаворит» в центрі того ж міста Ірпінь, а продовження успішного проекту ЖК «Єсенін» реалізовується як ЖК «Єсенін 2». У той же час серед уже готових проектів варто відзначити ЖК «Аристократ», «Садовий», «Київський», «Пушкінський», «Пушкінський Квартал».

До складу компанії входять архітектори, дизайнери, інженери, фахівці з управління проектами, фахівці фінансового та юридичного супроводу. Колектив професіоналів, надійні партнери, а також реалізовані проекти - це, звичайно ж, головні досягнення компанії Орлан Інвест-груп.

Компанія Орлан Інвест-груп неодноразово відзначалася преміями та нагородами, серед яких як профільні премії «Український будівельний Олімп», так і всеукраїнська премія «Бренд Року 2017». Високі темпи будівництва і якості житла - ось основні принципи, які закладені в основу цінностей нашої компанії. Уже тисячі сімей обрали собі квартири від забудовника Орлан Інвест-груп, приєднуйтесь і Ви.

Орлан Інвест - з нами мрії будуються!